Kayıp ve Çalıntı Telefonların Takibi

Konum Takip Uygulaması

 

Konum takip telefon uygulaması ile ailenizi ve çocuklarınızı takip edebilir, nerede olduklarını hemen kolayca öğrenebilirsiniz. Konum takip telefon uygulaması şu an için sadece iPhone telefon modellerinde, IOS işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir.

Bugün artık hemen hemen herkesin yanında en az bir akıllı telefon mevcut. İnsanlar her zaman birbirlerine ulaşamıyorlar ve bu durumlarda da ortaya endişe gibi durumlar çıkabiliyor. Böyle durumlar için geliştirilmiş olan konum takip telefon uygulaması, merak ettiğiniz kişinin telefonu üzerinden onun nerede olduğunu bilebilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın Sunduğu Ek Özellikler

Konum takip telefon uygulaması aynı zamanda kullanıcıları için pek çok ek özellik sağlıyor. Örneğin var olan arkadaş grubunuzla, uygulama içinde de bir grup oluşturabilirsiniz. Gruptaki herkes için görünür olmanızı sağlayabilirsiniz. Görünür olan arkadaşlarınızın nerede oldukları, pil durumlarının yüzdesi gibi bilgileri kendi ekranınızdan kolayca görüntüleyebilirsiniz. Konum takip telefon uygulaması piyasadaki tüm konum bulucu türünden uygulamalara alternatif olarak kullanılabilecek bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, takip etmek istediğiniz kişinin numarasını uygulamaya kaydetmektir. Böylelikle konum takip uygulaması üzerinden numaradan konum takip işlemini yapabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişinin gerçek zamanlı konumunu görebilirsiniz.

Kayıp ve Çalıntı Telefonların Takibi

Bu uygulama yalnızca arkadaşlarınızı ya da ailenizi takip etmenizi sağlamaz. Aynı zamanda kayıp ya da çalıntı bir telefonun da nerede olduğunu tespit edebilmenizi sağlar. Telefonunuzu bir takside ya da minibüste unuttuğunuzca, taksinin yerini kolayca tespit edebilir ve telefonunuza kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda anlık ve aktif konum değişiklikleri için de, izin verdiğiniz sürece uygulama size anlık bildirimler gönderir.

Konup takip telefon uygulaması ilgili merak ettiklerinize konumtakip.net üzerinden ulaşabilir, uygulamayı indirmek için app store’u ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*