Akıllı Telefonlar İle Konum Takibi

Bir telefon üzerinden başka bir telefonu takip edebilmek için değişik uygulamalardan yardım alınabilmektedir. Find location ile müşterilerimize günün her anında konum takip fırsatı verilmektedir. Ancak, uygulamaya başvurmadan önce mutlaka takip edilecek kişinin akıllı telefonunun özellikleri araştırılmalıdır.

Konum Tespiti Dışında Alınan Hizmetler

Find Location kullanıcıları basit bir konum bulucu uygulamasından daha fazlasına sahip olma avantajına sahiptir. Bu kapsamda uygulamanın belirli konularda size bilgilendirme yapabilme özellikleri olduğunu bilmelisiniz. Otomatik olarak çalışan bu bildirim sistemleri iki ana konuyu kapsamaktadır. Bu konular takip edilen kişinin belirli alanlar dışına çıkması ve batarya kullanımının artması konularıdır.

Kullanıcılar uygulama ile anında takip yapabildiği gibi kişinin gezi geçmişine de göz atabilmektedir. Takip edilen kişinin hareket doğrultusunun detaylı bir biçimde kaydedilmesi de ürünün sevilen özellikleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı panelden seçtiği geçmiş özelliği ile meşgul olup uygulamayı kullanamadığı durumlarda da takibine devam edebilmektedir.

Takip uygulaması Türkçe dahil olmak üzere farklı çok sayıda dil ile de aktive edilebilmektedir. Ürünümüzün bu sayede yurt dışında gördüğü ilgi de azımsanamayacak derecede büyük olmaktadır.

Güvenli Sınırlarınızı Belirleyin

Fin Location kullanıcıları için geliştirilen sınır özelliği sayesinde düzenli olarak konum takibi yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Buna göre kullanıcılarımız uygulamaya gidilmesinde sakınca olmayan ve gidilmesi istenmeyen yerleri işaretleyebilmektedirler. Bir çeşit konum çerçevesi olarak kullanılan bu özellikte, karşı taraf sınırı aştığında kullanıcı anında bilgilendirilmektedir.

Birkaç Tuşla Konum Bulma

Uygulama kapsamında konum arama basit bir ara panel yardımı ile yapılmaktadır. Bu panel sayesinde numaradan konum bul işlemi anında gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu aşamaya geçilmeden önce programın takip edilmek istenen kişinin telefonunda da yüklü olduğu kontrol edilmelidir. Aksi taktirde konum takibi yapabilme özelliği arama yapılsa bile bir cevaba ulaşamayacaktır.

Find Location, pratik ve oldukça hızlı bir biçimde karşı tarafın coğrafi konumunu ve hareketlerini izlemenizi sağlamaktadır. İzleme aşamalarında harita çizgilerinde de herhangi bir bilgi kaybı ya da donma yaşanmamaktadır. Uydu bağlantılarının kopması gibi teknik aksaklıklarda ise kişinin hareketleri kayıt altına alınmaya devam etmektedir. Bu hareketler sonrasında toplu olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*