Ebeveynlerin Tercihi Find Loca

Çağımızın en başarılı konum takip uygulaması olan Find Loca birçok kimsenin tercihidir. Firmamız tarafından sizlerle buluşturulan bu ürün, çok sayıda üstün özelliği taşımaktadır. Özellikle ebeveynler tarafından kullanılan Find Loca ile aileniz güvende kalsın.

Find Loca Ne İçin Kullanılır?

Find Loca konum bulucu olarak kullanılmaktadır. Bu uygulama genellikle anne ve babalar tarafından tercih edilir. Çocukların gün içerisinde nerede olduğunu size bildiren uygulama, harita takip sistemine sahiptir. Çalışan ebeveynler tarafından yararlı bulunan bu uygulama ile çocuklarınızın okulda olduğundan emin olabilirsiniz. Okul çıkış saatinden sonra nereye gittiklerini takip edebilirsiniz.

Özellikle kalabalık büyük şehirler, son zamanlarda güvenlik yönünden bazı olumsuzlukları içeriyor. Böyle bir ortamda çocukların güvende olduğundan emin olmak, ebeveynlerin hakkıdır. Find Loca, bu açıdan ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir uygulamadır. Ayrıca bu yazılım ile hasta ve bakıma muhtaç olan yakınlarınızı takip edebilirsiniz. Yazılım alzheimer gibi hastalıkları olan kimseleri takip etmek için de kullanılmaktadır. Bunun dışında telefonların çalışmasına karşı bir önlemdir.

Find Loca’nın Özellikleri

Find Loca telefona kolayca yüklenen bir uygulamadır. Yüklendiği cihazda ağırlık oluşturmayan bir yazılımdır. Bu yazılım üzerinde, haritada konumları belirleyebilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun okulunun bulunduğu bölgeyi işaretlemeniz mümkündür. Çocuk okuldan ayrıldığında yazılım size eş zamanlı uyarı gönderecektir. Uygulamanın konum arama özelliği son derece etkindir. Saniyeler içerisinde yakınlarınızın konumunu tespit etmeniz çok basittir.

Uygulama, takip edilen kişinin lokasyon geçmişini size göstermektedir. Gün içinde meşgul olduğunuz anlarda yazılımı kontrol edemezseniz, bunu daha sonra yapabilirsiniz. Dilerseniz, haritada kendinize bir güvenli bölge belirlemeniz mümkündür. Yakınınız bu güvenli bölgenin dışına çıktığında anlık uyarı sistemiyle size bilgi verilir.

Find Loca Nasıl Çalışır?

Bir numaradan konum bul uygulaması olan Find Loca kolayca kurulmaktadır. Uygulamanın çalışması için her iki telefona da yüklenmesi gerekir. Uygulamayı önce kendi telefonunuza yüklemelisiniz. Ardından takip etmek istediğiniz kişinin de telefonuna yüklenmelidir. Yükleme işlemi birkaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Sonrasında uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Firmamız tarafından sizlere ulaştırılan bu avantajlı yazılıma hemen sahip olabilirsiniz. Yazılım hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişim kurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*