Ebeveynlerin Tercihi Findloca

Teknolojinin gelişimiyle artık konum takip özelliği sunan uygulamalar üretilebiliyor. Bunlardan biri olan Findloca gelişmiş bir konum bulucu olarak işlem yapmaktadır. Telefonlara yüklenen bir mobil uygulama olan Findloca sayesinde harita üzerinden konum takibinde bulunabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla sizlere ulaştırılan bu yazılım, yaşamınızı kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Pratik Kullanım Özelliği

Findloca’yı yüklemek ve kullanmak oldukça basittir. Teknoloji konusunda geniş bilgilere sahip olmanız gerekmez. Findloca akıllı telefonlara yalnızca birkaç dakika içerisinde yüklenebilir. Uygulamanın yüklendiği telefonlarda performans düşüklüğü yaşanmaz. Yazılım, telefonlarda kullanılan diğer uygulamaların hata vermesine neden olmaz. Hafif bir uygulamadır. Telefonun ağırlaşmasına sebep değildir.

Tüm bu özelliklere sahip olan Findloca’ya firmamız tarafından sunulan avantajlarla sahip olabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çalışan Ailelerin Çocukları Güvence Altında

Bu uygulama özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Çalışan aileler, gün boyu işte olduklarından çocukları hakkında endişe ederler. Ancak Findloca’nın numaradan konum bul özelliği ebeveynlerin duyduğu endişelerin giderilmesine yardım etmektedir.

Uygulama üzerinde çocuğunuzun okulu, eviniz, çocuğunuzun gün içerisinde bulduğu yerleri belirlemeniz sağlanır. Çocuğunuz bu bölgelerin dışında çıktığında sistem size otomatik olarak uyarı mesajları gönderir. Ve siz çocuğunuza ulaşarak, duruma müdahale edebilirsiniz.

Gün içerisinde çok meşgul olduğunuz zamanlarda, programı kontrol edemezseniz, endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü sistem, konum geçmişini hafızasına kaydetmektedir. Gün içinde çocuğunuzun gittiği her yer, sistemde kayıtlı olacaktır. Müsait olduğunuz zaman bu geçmişi inceleyebilirsiniz.

Kolay Kurulum Yüksek Performans

Bir konum arama yazılımı olarak çalışan Findloca’nın kurulumu çok kolaydır. Sistem, yazılımın her iki telefona da yüklenmesiyle aktif olacaktır. Bunu sağlamak adına yazılımı önce kendi telefonunuza yüklemeniz gerekir. Sonrasında ise, çocuğunuzun telefonuna da bu uygulamanın yüklenmesi istenecektir. Yazılım her iki telefona da yüklendiği anda iki telefon arasındaki iletişim başlatılır. Böylelikle çocuğunuzun attığı her adımdan haberdar olma fırsatı elde edersiniz.

Bu yazılım aynı zamanda telefonları hırsızlığa karşı koruyan bir önlemdir. Ve yalnızca çocuklar için değil, sizin korumanıza ihtiyaç duyan tüm yakınlarınız için kullanımı uygundur.

Findloca’yı firmamızın güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Yazılım hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için bizimle iletişim kurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*