Family, Friend & Phone Locator

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde artık hiç kimsenin gizli saklısı da kalmadı demek mümkün. Çünkü akıllı cihazların insanlara sundukları bazı avantajlar gün geçtikçe artıyor. Bu avantajlı özelliklerinden biri yeni geliştirilmiş Family, Friend & Phone Locator uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde insanlar akıllı cihazları ile arkadaşlarını ya da eşlerini numaraları üzerinden takip etme imkanına sahipler. Yani akıllı cihazının rehberinde kayıtlı olan herhangi bir kişiyi rahatlıkla takip edebiliyorlar. Teknolojinin son uygulamalarından bir tanesi olan bu gelişmiş uygulamanın indirimi ve kullanımı da tahmin edildiğinden de daha kolaydır. Family, Friend & Phone Locator uygulaması sayesinde hiç kimsenin gizli saklısı kalmayacak.

Akıllı Cihazın İle İstediğin Herkesi Takip Edebilirsin!

iPhone Screenshots uygulamasını indirdikten sonra ve teknik olarak uygulama hakkında da ufak bir bilgiye sahip olan bir kişi çevresindeki herkesi takip etme imkanına sahip olabiliyor. iPhone Screenshots uygulaması, “yok toplantım uzadı, yok bugünkü işlerim çok yoğundu veya mesaiye kaldım” gibi eşini ya da dostunu yanıltmak isteyen insanlara dur diyen bir uygulamadır demek yanlış olmaz.

Yalan söyleyen insanların işine yaramadığı gibi doğru konuşan, eşine veya dostuna iş yoğunluğunu ve benzeri durumlarını tespit etmek isteyen insanların dostudur, bu uygulama. İnsanlara güven verdiği gibi pek çok güvensiz durumları da ortadan kaldırmayı yarayan bu uygulama, akıllı cihazınıza hiç bir zararrı olmadığı gibi fazla bir yer de kaplamayan pratik bir uygulamadır.

İnsanların İsteklerini Olumlu Yanıtlayan Bir Uygulamadır.

Gsm numarasından konum takip niteliğine sahip olan iPhone Screenshots uygulamasının bir diğer özelliği de karşı tarafın takip edildiğinden haberi olmamasıdır. Kişi, eşini ya da herhangi bir arkadaşını takibe aldığından takip edilen ile birlikte kimsenin haberi olmuyor. Pek çok insanın taleplerini yerine getiren bu uygulama, aynı zamanda anne baları da rahatlatıyor.

Örnek, çocuğunu okula gönderen velilerin en önemli problemlerinden biri çocuklarının okulda olup, olamaması, okulu kaytarıp, kaytarmaması sorunudur. Bu teknolojinin en çok gelişen uygulamalaırdan biri ve pek çok özelliği ile dikkat çeken iPhone Screenshots uygulamasına sahip olamak isteyen herkes konumtakip.net sitesini ziyaret edebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*