Find Loca İle Güvenli Konum Bulma

Find Loca Uygulaması

Find loca bir kişinin mevcut konumunu görmeye yarayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile sevdiklerinizin konumunu bulunduğu yeri görmek mümkün olmaktadır. Kullanıcının bir başkasını takip edebilmesi için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamanın temelinde kısa bir süreliğine konum paylaşımı yapmaktadır. Bu paylaşım kişinin bulunduğu lokasyon bilgisinin görülmesini sağlamaktadır.En çok tercih edilen lokasyon bulucu program olarak hizmet sunmaktadır. Kişinin sevdiklerini ya da arkadaşlarının takip edilmesinde etkili olmaktadır. Aynı zamanda yön duygusu gelişmemiş olan kişilerin kaybolması riskine karşı da etkili çözüm olmaktadır. Son derece gelişmiş özellikleri ile anlık konum bilgilerinin paylaşımını sağlamaktadır. Uygulama kullanıcılarına büyük avantaj sunarak amacına uygun hizmet vermektedir.

 Find Loca Uygulamasının Belirgin Özellikleri

Sunduğu imkan ile kişilerin konumları hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır. Lokasyon ya da konum bulucu program olarak ta bilinen find loca uygulamasının özellikleri şu şekildedir.

 

  •  -Takipte olan kişinin sürekli bilinen konumdan ayrılması halinde gerçek zamanlı konum bildirimi göndermektedir.
  •  -Aile bireyi ya da takipte olan diğer kişilerin en çok nerede vakit geçirdiklerini görme imkanı sunmaktadır.
  •  -Çevrede bulunan bir üyenin geçmiş konum bilgilerine ulaşılmasını sağlamaktadır.
  •  -Ayrıca uygulama kullanıcısı konum bildirimi ve yorum yapabiliyor. Bu özelliği ile de kişinin güvende olduğu bilgisini paylaşmasına imkan sağlamaktadır.
  •  -Telefonun çalışması ya da kaybolması halinde cihazın konum bilgilerine ulaşılmasını sağlamaktadır.

 Find Loca Hesap Açma ve Hesap Silme İşlemleri

Cihaza yüklenen uygulamanın aktif olabilmesi için hesap açma işlemini tamamlamak gerekmektedir. Find Loca programı yükledikten sonra istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Bu işlemler sırası ile yapıldığında uygulamada hesap açılmaktadır. Her iki cihazda da hesap açma işlemi aynı şekildedir. Find Loca uygulamasında hesap açtıktan sonra rehberi senkronize etmek mümkün olmaktadır. Bu sayede de telefon rehberinde uygulamayı kullanan hesap ve numaraları görmek mümkün olmaktadır. Açılan hesapların silinmesi mümkün olmaktadır. Uygulamanın telefondan kaldırılması işlemi bunun için yeterli değildir. Program sağlayıcıya mail atarak tüm kişisel verileri ve hesabı sildirmek mümkün olmaktadır.

 Find Loca Kullanımı

Find loca uygulamasından istenilen şekilde yararlanabilmek için kullanımını bilmek gerekmektedir. Find loca kullanımı ile son derece gelişmiş bir takip programına sahip olunmaktadır. Bunun için de takip edilen ve takipte olunan cep telefonuna Find Loca programını yüklemek gerekmektedir. Böylece tüm programın sunduğu tüm hizmetlerden sonuna kadar faydalanmak mümkün olmaktadır.Bu uygulamayı kullanarak numaradan konum bulma çok kolay olmaktadır. Sevdiğiniz kişilerin ve aile bireylerinin güvende olduğundan emin olmak için etkili bir uygulamadır. Özellikle de çocuklarını merak eden aileler için ideal bir uygulama olmaktadır. Bu takip uygulaması ile gerçek zamanlı konum bilgilerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Takipte olunan kişilerin konum değiştirmeleri halinde bildirimler gelmektedir. Bu bildirim sayesinde de takip edilen kişinin güvende olup olmadığını görmek mümkün olmaktadır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*