Find Loca İle Konum Takibinde Devrim

Çağımızın en aktif konum takip yazılımı olan Find Loca sizlere birçok özellik sunuyor. Firmamızın güvencesiyle sunulan bu yazılım, birçok amaçla kullanılabilmektedir. Buna göre çocuklarınızı, hasta yakınlarınızı güvenceye alabilirsiniz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerine sahip Find Loca, bilişim çağının teknolojisini sizlerle buluşturuyor.

Eş Zamanlı Konum Takibi İmkanı

Find Loca yazılımı sayesinde sevdiklerinizin her an nerede olduğunu tespit edebilirsiniz. Programın sahip olduğu aktif bir  harita sistemi mevcuttur. Böylelikle senkronize ettiğiniz telefonun konumunu size eş zamanlı olarak göstermektedir.

Anlık uyarı sistemiyle çalışan yazılım, belirlediğiniz bölgelerin dışına çıkıldığında sizi bilgilendirmektedir. Haritada evinizin bulunduğu bölgeyi işaretlemeniz sağlanır. Bunun dışında ailenizin gün içinde bulunması gereken bölgeleri de belirlemek mümkün. Bu bölgeler, yazılım üzerinde ”Güvenli Bölge” olarak belirtilecektir. Ve güvenli bölgelerin dışına çıkılırsa, anlık konum bulucu ile bundan haberdar olmanız sağlanmaktadır.

Hasta Yakınları İçin Hayat Kurtaran Sistem

Bazen çok yaşlı ve hasta aile bireylerinin güvenliğini sağlamak zordur. Özellikle Alzheimer gibi hastalıklar, bireylerin bilinçsizce hareket etmesine neden olur. Her yıl bu tür hastalıklar yüzünden kaybolan bireylerin sayısı az değildir. Üstelik modern yaşamda birçok kimsenin yoğun koşullarda çalışmak zorunda olması, evdeki bireylerin bakımı hakkında endişelere sebebiyet verir. Find Loca’nın hedefinde sizi bu endişelerden kurtarmak yatmaktadır.

Uygulamanın sahip olduğu konum arama özelliği güçlü bir sisteme sahiptir. Uygulamanın yüklü olduğu telefon, koordinatlarının tüm detaylarıyla tespit etmektedir. Bu özellikler sayesinde sevdiğiniz kimseler, her daim güvende kalacaktır.

Hızlı Ve Güvenli Kurulum

Firmamızın sizlere ulaştırdığı Find Loca, akıllı telefonlar üzerinde güvenle çalışmaktadır. Uygulamanın yüklenmesi ve kurulması çok basittir. Uygulama yüklendikten sonra telefon rehberinizdeki numaralarla kolayca senkronize etme özelliği vardır. Bu işlem sonrası numaradan konum bul özelliği anında aktif olacaktır.

Firmamız, yazılım hakkında desteğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda da yanınızdadır. Dilediğiniz her an teknik destek alma şansına sahip olabilirsiniz. Find Loca aboneliğinin süresini kendiniz belirlersiniz. Buna göre dilerseniz haftalık, dilerseniz aylık veya yıllık abonelik fırsatı mevcuttur. Yazılım hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar ve abonelik ücretleri hakkındaki bilgileri bizlere ulaşarak hemen öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*