Find Loca ve Özellikleri

Günümüz akıllı telefonları sayesinde pek çok uygulama kullanılabilmekte. Akıllı telefonlara yönelik olarak geliştirilmiş uygulamalar sayesinde hayat daha da kolaylaşmakta. Bu uygulamalardan çok ilgi gören find loca uygulaması konum ya da lokasyon bul olarak geçmekte.

Find Loca Nedir?

Find loca, konum yani lokasyon bulmaya yarayan bir uygulamadır. App store da navigasyon kategorisi altında yer alır. App store da mevcut olan bu uygulamayı indirmek ücretsiz olup, kullanmak için çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. App store un tüm uygulamaları gibi bu uygulamada da belirli zamanlarda güncelleme yapılabilir. Telefonunuz da fazla yer kaplamayan özelliği sayesinde saklama ve kullanım alanınızda yer açmanıza gerek kalmayabilir.

Find Loca Kullanımı

Aile içi kullanım için oldukça iyi bir uygulama olan find loca, sevdiğiniz kişi veya kişilerin cep telefonları ile nerede olduklarının konum bilgisi tarafınıza gösterilir. Konum bilgisi anlık olup tamamen doğru saptama yapmaktadır. Birden fazla kişinin konumunu bulma şansı vardır. Harita üzerinden bulmak istediğinizin nerede olduğunun bilgisi sizinle paylaşılır.

Akıllı telefonunuza hatasız indirmek için ios güncellemelerinin yapılması gereklidir. Yani en son çıkan 11.2 sürümünün telefonunuzda olması gerekir. Uygulamanın kullanılabilmesi için telefonunuzda yüklü olması yeterlidir. Telefonun açık olması veye ekranının kapalı olması konum bilgilerini geciktirme. Arka planda çalışabilir. Telefon pilinden tasarrufu da sağlar.

Find Loca Diğer Özellikleri ve Avantajları

Find loca uygulaması sayesinde telefonunuz çalınırsa eğer konumunun nerede olduğunu bulabilirsiniz. Uygulamada konum geçmişlerine bakılma şansı vardır. Daha sonra nerede olunduğuna dair bilgi verir. Bildirim ayarları açıldığı taktirde sevdiklerinizin yeri değiştiğinde size uyarı ile bilgi verir. Telefon pilinin azaldığı bilgisi gelir. Aile üyelerinizin telefonlarını bir kere kayıt etmeniz yeterlidir. İstenildiği taktirde aile üyeleri telefon numaraları değiştirilebilir.

Ödeme işlemi için aylık ve haftalık paketler mevcuttur. 1 hafta, 3 ay veya 1 yıla kadar üyelik yapılabilir. itunes hesabınız üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. İstenildiği taktirde abonelik iptal edilebilir. Uygulama aboneliği satın alınırken otomatik yenileme sistemi devreye girdiği için otomatik yenileme özelliği satın almadan sonra kapatılabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*