Findloca İle İçiniz Rahat Olsun

Herkes sevdikleri için endişelenir ve onların nerede olduğunu merak eder. Biz de sevdiklerini hep yanında isteyenler için bir uygulama yarattık. Findloca! Findloca ile değer verdiğiniz herkes her an cebinizde! Onların nerede olduklarını öğrenmeniz için telefon numaralarını bilmeniz yeterli.

Gerçek Konum Bilgisi Verir

Bu konum takip uygulaması ile anlık olarak merak ettiğiniz kişilerin nerede olduklarını gerçek konum bilgileri ile önünüze seriyoruz. Konum bilgileri 100 metreye ya da 50 metreye kadar değil, 1 metre çapında doğru verilmektedir. En önemli kısım ise bu uygulamada sizi sadece istedikleriniz takip edebilir.

İstemediğinizde Takip Edilmezsiniz

Siz de yalnızca kodunu paylaşan kullanıcıyı takip edebilirsiniz. Böylelikle uygulama siz üye olduğunuzda kötü amaçlı kullanmaları engellemektedir. Kimse sizin bilginiz dışında sizi takip edemez. Aynı şekilde kimse uygulamaya üye olduğunuzda kişisel bilgilerinizi göremez ve kullanamaz.

Çoğunuz Ne Yapıyor, Eşiniz Nerede?

Peki Findloca uygulaması neleri amaçlamaktadır? Bir örnekle açıklamak gerekirse… Çocuğunuzun okula gidip gitmediğini, arkadaşlarıyla buluştuğunda söylediği muhitte olup olmadığını Findloca ile takip edebilirsiniz. Eşinizin nerede olduğunu keza bu konum bulucu uygulama ile tasdik edebilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Artık Endişelenmeyin

Tamamen yasal olan bu konum arama uygulaması ile yakınlarınızın başına bir şey gelip gelmediğini de öğrenebilirsiniz. Örneğin bir sevdiğinizden uzun süre bilgi alamıyorsanız, Whatsapp’ta son görülmesinin üzerinden uzun zaman geçmişse hemen uygulamaya girebilirsiniz. Tek tuşla yerini tespit edebilirsiniz. Uygulamadan size gelen sinyaller doğrultusunda polisle irtibata geçebilir, yaşanabilecek olumsuzluklara hızlıca müdahale edebilirsiniz.

Telefonunuzu mu Kaybettiniz?

Uygulamanın bir diğer avantajlı tarafı da günümüzde artık oldukça sık yaşanan telefon kayıplarıdır. Telefonunuzu kaybettiyseniz derhal çevrenize aldığınız kişiler uygulamaya girerek sizin nerede olduğunuzu bulabilir. Böylelikle telefonunuzu düşürdüğünüz yerden alabilir, ya da çalındıysa polis desteğiyle müdahalede bulunabilirsiniz.

Milyonlarca Kişi Findloca Uygulamasını Kullanıyor

Şimdiye kadar 1 milyonu aşkın kişi tarafından indirilen en iyi numaradan konum bul uygulaması olan Findloca sorunsuz çalışmasıyla ün kazanmıştır. Siz de tüm işletim sistemlerini destekleyen Findloca uygulamasını bir tıkla indirerek sevdiklerinize bağlı kalabilirsiniz. Findloca isteğiniz dışında asla sizden para talep etmez, başka uygulamaları indirmenizi istemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*