Gerçek Zamanlı Konum Bulucu

Sevdiğiniz insanların her zaman güvende olduğunu bilmeniz adına geliştirmiş olduğumuz konum takip sistemi sizlere anlık olarak bildirim almanızı sağlamaktadır. Günümüzün en ileri teknolojilerini kullandığımız konum takip sisteminde hayatı sizler için daha güvenilir hale getirmekteyiz.

Konum Bulucu İle Sevdikleriniz Hep Güvende

Telefon numarasını kullanarak sevdiklerinizin konumunu anlık olarak öğrenmenizi sağlayan konum bulucu sistemimiz sizlere zamanlı olarak uyarılar vermektedir. Bir çok önemli özelliği bir arada barındırmakta olan numaradan konum takip bulma sistemimiz sizlere sınırsız olarak yer ekleme fırsatı tanımaktadır.

Tamamen ücretsiz olan konum takip uygulamamızı sürekli olarak güncellemekte ve sizler için daha iyi bir konuma getirme çabası göstermekteyiz. Siz de sevdiklerinizi daima güvende tutmak adına uygulamayı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Numaradan Konum Takip Bulma Uygulamasının Özellikleri

Profesyonel bir ekip ile bir araya gelerek tasarladığımız numaradan konum takip uygulaması sahip olduğu bir çok önemli özellik ile ön plana çıkmaktadır. Ailenizden ya da sevdiklerinizden herhangi biri bulunduğu konumdan ayrılınca gerçek zamanlı uyarı veren konum takip uygulaması ile sınırsız sayıda yer ekleme olanağına sahipsiniz.

Uygulamada rehberinize erişim izni vererek tüm kişilerinizi takip edebilme imkanı elde edebilirsiniz. Takip edeceğiniz kişilerde bir sınırlama bulunmayan bu uygulama ile dilediğiniz sayıda kişiyi takip edebilmektesiniz. Numaradan konum bulma uygulamasının en önemli özelliklerinden bir diğeri ise karşı tarafın pil seviyesi % 20 ’nin altına düştüğünde size bildirim göndermesidir.

Numaradan konum takip bulma uygulaması ile geçmiş raporları da alabilir ve sevdiklerinizin son haftalarda nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Uygulama içi mesajlaşma özelliği de bulunan konum takip uygulamasında mesajlaşma bölümünde sürekli olarak sevdikleriniz ile iletişimde kalabilmeyi başarabilirsiniz. Arkadaş listenizde ya da rehberinizde yer alan kişilerle anlık olarak uygulama üzerinden konuşabilme imkanına sahipsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*