Kaliteli Konum Bulma Uygulaması

Teknolojinin gelişmesi her alanda büyük gelişimlere neden olmuştur. Bu durum insan yaşamını olumlu yönde etkileyerek birçok işin kolay ve konforlu bir şekilde yerine getirilmesine olanak sağlıyor. Firmamız, konum bulma ve takip konusunda geliştirmiş olduğu uygulama sayesinde istediğiniz kişiyi çok kolay bir şekilde nerede olduğunu hangi konumda bulunduğunu tespit etmenizi sağlıyor. Firmamızın sunmuş olduğu konum takip uygulaması akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulamadır.

 

Konum Takip Programı Nasıl Çalışır?

 

Konum takip programımız konum bulucu özelliklerini içerdiğinden telefon numaraları ile ilişkilendirerek bu işlemi gerçekleştiriyor. Bu nedenle takip edilmesi istenen kişinin mobil veri sistemi çalıştığı sürece numaradan konum takip işlemleri çok kolay bir şekilde yerine getiriliyor. Konum takip programımızın çalışması için belli hususların yerine getirilmesi gerekiyor. Uygulamamız iki telefon ile çalışan bir uygulama olduğu için hem takip edilecek hem de takip eden telefona da yüklenmesi gerekiyor.

 

Her iki telefona uygulamanın yüklenmesinden sonra programın içine girerek takip edilecek olan telefona ait telefon numarası yazılarak her iki telefon arasındaki konum entegrasyonu etkileştiriliyor. Böylelikle hedefteki telefon nereye giderse gitsin hangi konumda olursa olsun program üzerindeki konum belirleyici imleç ile takip işlemleri yapılabiliyor.

 

Uygulamamızın bir başka önemli özelliği de birden fazla telefonu takip edebiliyor olmasıdır. Kullanıcılar kaç tane telefonu takip etmek istiyorlarsa tüm telefonlara uygulamamızı yüklemeleri gerekiyor. Özellikle son zamanlarda anne ve babalar yetişmekte olan çocukları için bu uygulamalardan yararlanarak çocuklarının hangi konumda ve nerede olduklarına dair anlık olarak haberdar olabiliyorlar.

 

Konum Takip Programının Özellikleri Nelerdir?

 

Konum takip programı her iki telefona yüklendikten sonra hedefteki telefonun her konum değiştirdiğinde ana telefondaki uygulamaya bilgi vererek konum bilgisi veriyor. Ancak kullanılacak olan telefonların akıllı telefon olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama üzerinde harita özelliği bulunduğundan ilgili konumun hangi il, ilçe, semt ve mahallede olduğunu göstermesi detaylı bir konum belirleme ve bilgilendirme özelliği sunması açısından önemlidir.

 

Konum takip programından yararlanmak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek uygulama hakkında detaylı bilgiler alabildikleri gibi uygulamaya da sahip olabiliyorlar. Uygulamanın gizlilik özelliğinin bulunmasından dolayı hedefteki telefonun kullanıcısı konumun belirlendiğinden haberi olmuyor. Bu da sağlıklı bir takip işlemi için oldukça önemi hizmetler sunuyor.

 

Konum takip uygulamasının çalışabilmesi için en az her iki telefonda da veri ağı olması gerekiyor. İnternet bağlantısının olmadığı yerlerde konum belirleme durumları söz konusu olmuyor. Hemen hemen herkesin mobil internet bağlantısı olmasından dolayı uygulamamız oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*