Konum Bulma Uygulamaları

Yakın arkadaşları veya yakınları konum bulucu ile takip etmek mümkündür. Konum takip edici bu konuda yardımcı olmaktadır. İçerisinde birçok uygulama bulunmaktadır. Bunlardan biri kişinin numarasından konum takip edebilme uygulamasıdır. Kişilerin numarasından konum takibi yapabilmek için bu özellik kullanılarak bu kişilerin nerelerde olduğu öğrenilebilir.

Numara İle Konum Bulma

Konum takip bulucular telefon numaraları ile çalışır. Kişilerin nerede olduğu telefon numaraları ile belirlenebilir. Numara girilerek kişilerin konum bilgisi telefona gelmektedir. Bu konum bilgilerinde de hata payı oldukça azdır.

Akıllı telefonların varlığı ve kullanılması ile hayatı kolaylaştıran birçok uygulama ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi ise konum bulma uygulamasıdır. Bu program kişilerin hayatlarına birçok katkı sağlar. Okuldan çıkan çocuklar veya yaşlı yakınları için endişelenen insanlar için çok kullanışlı bir programdır. Bu uygulama ile merak edilen yakınlarımızın konumları hemen tespit edilmektedir.

Uygulama kolay ve hızlı bir şekilde indirilebilmektedir. İstenilen konumdan giriş yapılarak uygulamaya numaralar kayıt edilir. Böylece kayıt edilen numaraların nerede olduklarını gerçek zamanlı olarak gösterilir.

Konum Bulucunun Avantajları

– Konum bulucu sayesinde hırsızlık veya çalınmalara karşı önlem olur. Kaybolan veya çalınan telefonlar bu uygulama ile kolaylıkla bulunabilir.
– Endişe ve kaygıları olan insanlar için kullanışlı bir programdır. Konum bulucu ile bazı endişelerden kurtulma imkanı vardır.
– Sevdiğiniz insanların numaralarını ekleyerek konum bulucu özelliği ile nerede oldukları öğrenilebilir.
– Okul çağında olan çocukların velileri için çok kullanışlı ve güvenilir bir programdır.
– Bu uygulamayı kullanabilmek için karşı telefonun GSP konum özelliğinin bulunması ve aktif olarak kullanılması gerekmektedir. GSP özelliği bulunmayan telefonlarda konum bulma uygulaması doğru bir şekilde çalışmaz.

Konum Bulucu Uygulaması Kullanım Koşulları

İlk olarak site kullanım şartları okunmalıdır. Siteyi kullanan veya ziyaret edenler bu şartlarda bulunan kuralları uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Sayfada bulunan kullanıcı terimi herhangi bir şekilde kullanılan gerçek ve tüzel bir kişiyi ifade eder. Kullanıcı adı ve şifre alan kişilerin bilgileri sadece şahsa aittir. Bir üyeliği başka veya birden fazla kişi kesinlikle kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresiyle yapılan işlemler aksi ispatı söz konusu olmadığı sürece kabul edilmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*