Konum Bulma

Günümüz çağında birçoğumuz sevdiğimiz kişilerin ne zaman nerede olduklarını merak ederi. Bir çoğumuzun ailesi ve bu ailede küçük yaşta çocuklar olmaktadır. Bunlardan birçoğu okula gitmektedir. Kimisini annesi veya babası eve bırakırken kimisi ise okula yalnız başına gitmektedir.

Okul çıkışında ise eve bir kaç dakika geç kaldığında hemen çocuklarımızı merak ederiz acaba nerede kaldılar başlarına bir şey mi geldi diye. Yaşça büyük olup lise üniversite çağındaki çocuklarımız ise arkadaşlarıyla dışarı eğlenmeye gittikleri zaman akşam geç saatlerde hala eve gelmediklerinde onların nerede olduklarını merak ederiz.

Diğer bir güzel yanı ne kadar çocuklarımızın yerini merak ediyorsak bir o kadarda yaşlı anne ve babamızın veya yaşlı nene ve dedemizin yerini de bazılarımız merak etmektedir. Hepimizin bildiği gibi yaşlı insanlar sokakta çok çabuk kaybola bilmektedirler. Firmamızın ürettiği yeni konum takip programı ile artık çocuklarımızın veya sevdiklerimizin nerede oldukları her dakika her saniye görebileceksiniz. Bu programın konum bulucu özelliği ile kişilerin hangi mekanda olduklarını öğrene bileceksiniz. Peki bu program nasıl çalışmaktadır.

Konum bul

Bu ürettiğimiz programı sadece merak ettiğiniz kişilerin yerini bulamaktan başka kaybolan telefonunuzun da yerini tespit edebilirsiniz. Siz yanına gittiğiniz arkadaşınızın veya bir aile bireyinin mekandan ayrılması durumda sizin için ürettiğimiz program size konumun değiştiğini bildirim olarak iletmektedir. Uygulamanın en güzel yönü ise konumları özel bir harita üzerinden görmektesiniz.

Her an her yerde konum bırakıp yorum yapabilme özelliği bulunan bu program sizin güvende olup olmadığınızı sevdiklerinize gösterebilirsiniz. Bu ürettiğimiz programın diğer bir özelliği ise sevdiklerimiz belirlediğimiz konumlara geldiklerinde bize özel olarak anlık mesaj gelmektedir. Pil duruma göre pilin azalması halinde pilin bittiğini gösteren bir uygulamadır.

Telefon Rehberi ve Konum Bulma

Uygulamayı kullanabilmeniz için uygulamayı kullanmak isteyen iki kişinin telefonda da yüklü olması gerekmektedir. Aksi taktirde karşı tarafın konumunu göremezsiniz. Numaradan konum bul özellikli bir uygulama olduğu için giriş yaparken telefon numaranızı belirtmekte ve telefon rehberine kayıtlı numaraları uygulamaya belirtmeniz gerekmektedir. Konum arama özelliği sayesinde istediğiniz konumu bulup kaydede bilmektesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*