Konum Bulmak Çok Kolay

Gelişen ve değişen teknoloji her geçen gün bize yeni alternatifler sunmaktadır. İnsanlar olarak bu alternatifleri üretmekte ve kullanmaktayız. Artık birçok uygulamaya hayatımızı kolaylaştırması için değil mecbur kaldığımız için ulaşmak zorundayız. Kalabalıklaşan nüfus ve şehir hayatı yanında birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmiştir. Bunlardan birisi kaybolma ya da kaybetme korkusudur. Her gün çocuk kaçırmalarının olduğu, çocuk kayıplarının olduğu bu dünyada artık daha kolay ve daha güvenli bir yaşam sürdürmenizi sağlayacak bir uygulama mevcut konum bulucu uygulamasıdır.

Konum Bulucu Ne İşe Yarar?

Konum bulucu uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulama olup size şu gibi avantajları sağlamaktadır;

Gerçek zamanlı konum bilgisi sunmaktadır.

İstediğinizde konum takip uygulamasından bildirim ayarlarını açarak anlık bildirim almanızı sağlamaktadır.

Sadece gerçek zamanlı değil aynı zamanda geçmiş konum raporları bilgilerine ulaşabilmektesiniz.

Konumunu takip etmek istediğiniz kişinin pil seviyesini öğrenebilir böylece kendisi farkında olmasa da siz onu bu konu hakkında uyarabilirsiniz.

Bu uygulama size aynı zamanda özel sohbet seçeneği oluşturmaktadır ve uygulama içinde sohbet kanalı ile mesajlaşma sağlamaktadır.

Uygulama içerisine sınırsız sayıda yer ekleme imkanınız bulunmaktadır. Sık gidilen ya da gidilmesi muhtemel yerleri uygulamaya istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

Numaradan Konum Takip Nedir?

En merak edilen konulardan birisi de numaradan konum takip işlemi nedir ve nasıl yapılmaktadır. İndirmiş olduğunuz uygulamaya takip etmek istediğiniz kişilerin numaralarını eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulama bu numaraya gizli ve sahte aramalar yapmaktadır. Uygulamanın tamamen ücretsiz bir şekilde yaptığı bu sahte aramalar sayesinde telefonun sinyali tespit edilmektedir. Ve bu işlemler sonucunda telefonun anlık konum bilgisine ulaşılmaktadır. Sadece anlık konum bilgisi elde etmekle kalmayıp aynı zamanda numaraya sahip kişinin daha önce geçmiş olduğu yerlerin konumuna da bir rapor şeklinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*