Konum Takibi Sayesinde Sevdikleriniz Hep Yanınızda

Konum takibi sayesinde aradığınız kişiler bir telefon kadar uzağınızda olsun istemez misiniz? Findloca uygulaması sayesinde artık ailenizin ve tüm sevdiklerinizin konumlarını görerek, yer tespiti yapabilirsiniz. Findloca ile gerçek zamanlı olarak istediğiniz herkesi takip edebilirsiniz.

Findloca uygulamasını kolaylıkla kullanmak için konum paylaşımı yapmanız yeterli olacaktır. Yalnızca sevdiklerinizi takip etmek için değil, onların da sizleri görebilmesi için uygulama farklı olanaklar tanımaktadır. Uygulama sayesinde artık sizler ve sevdikleriniz güven içerisinde olacaktır.

UYGULAMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Konum takip uygulaması sayesinde uygulama içerisinde bulunan bir harita yardımıyla arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak konum takibi yapan uygulama, konumların değişmesi halinde telefonunuza bir bildirim de göndermektedir. Konum takibini görmek ve haritada yer belirlemek için uygulamanın numaradan konum bul özelliğini kullanmak gerekir.

Findloca uygulaması sadece sevdiklerinizi takip etmenizi ve güvende olduklarını bilmenizi sağlamaz. Ayrıca, kaybolan ya da çalınan telefonlarınızı da bulmada kolaylık tanır. Çünkü, uygulama telefonunuza yüklendiği anda yer tespit işlemleri başlamaktadır. Bu uygulamayı kullanan arkadaş ya da ailenizin geçmişe yönelik yer tespitlerini de görebilirsiniz. Yani uygulamada yer değişimlerini sıra ile gösteren listeler de mevcuttur.

Findloca uygulamasını hem kendi telefonunuza hem de sevdiklerinizin telefonuna yükleyerek, hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Konum bulucu özelliği sayesinde nerede olursanız olun, sevdiklerinizden anında haberdar olun.

FINDLOCA SAYESİNDE HEM EĞLENCE HEM GÜVENLİK

Findloca uygulaması uygulamayı yükleyenlere hem eğlenceli bir ortam sunmakta hem de kullanıcılara güvenli bir ortam yaratmaktadır. İster uygulama üzerinden konum arama özelliğini kullanarak sevdiklerinizle konumunuzu paylaşın isterseniz yorumlarla sevdiklerinize haber verin.

Uygulamada yer alan Check-in özelliği ile konumunuzu sevdiklerinizle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Check-in yaptıktan sonra ise gittiğiniz ya da gezdiğiniz yerler hakkında yorumlar yapın. Böylelikle sevdiklerinizle gün içerisindeki aktivitelerinizi de paylaşmış olun. Hem eğlence hem de güvenlik özelliklerini bir arada sunan uygulama anlık bildirimler ile de kullanıcıları desteklemektedir. Telefonun şarjının bitmesi halinde karşı tarafa bilgi veren uygulama, sevdikleriniz hakkında merakların da giderilmesine yardımcı olur. Uygulamayı bir an önce edinerek sevdiklerinize her an bağlı kalmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*