Konum Takip Uygulaması İle Sevdikleriniz Güvende

Gelişen teknoloji ile beraber hayatı kolaylaştıran bir çok yenilik yaşanmıştır. Bu yenilkler içerisinde dikkat çekici bir yere sahip olan konum bulucu uygulaması kullanıcılarına birçok önemli avantaj sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile birlikte geliştirmiş olduğumu konum takip ile sizlere daga güvenilir bir yaşam imkanı sunmaktayız.

Konum Takip Uygulamasının Kullanımı

Basit bir kullanıma sahip olan konum bulucu uygulamamızı dileyen herkes rahatlıkla kullanabilmektedir. Sevdiğiniz kişilerin ne zaman ve nerede olduklarınızı öğrenmenizi sağlayan konum bulucu uygulamamız ile onların her zaman güvende olduğunun rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Konum takip uygulamasını kullanmaya başlamak için öncelikli olarak uygulamamızı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren konum takip uygulamamız her zaman olumlu sonuçlar vermektedir.

Gerçek zamanlı olarak konum takibi yapabilmenizi sağlamakta olan başarılı uygulamamız sevdiğiniz kişiler bulunduğu mekandan ayrıldığında size anında uyarı vermektedir.

Konum Takip Uygulamasının Sunduğu Ayrıcalıklar

Birçok farklı ihtiyaç için kullanılmakta olan konum bulucu uygulamamız eklemiş olduğunuz kişilerin nerede olduklarını sizlere söylemektedir. Telefon numarasını girmiş olduğunuz kişilerin konum bilgileri sizin telefonunuza bildirim olarak gelmektedir.

Sizlere sınırsız yer ekleme olanağı tanıyan numaradan konum takip yapma uygulamamız son bir kaç haftaya kadar konum geçmiş raporu almanıza da imkan tanımaktadır. Konum takip uygulamasının sahip olduğu başka bir ayrıcalık ise karşıdaki kişinin pil seviyesi azaldığında size uyarı veriyor olmasıdır. Böylece siz de onları olumsuz bir durum yaşanmaması adına uyarabilmektesiniz.

Özel bir sohbet kanalı bulunan konum takip uygulamamız ile mesajlaşma bölümünü kullanarak her an sevdikleriniz ile iletişim halinde olabilmektesiniz. Rehberinize erişim izni verdiğiniz takdirde dilediğiniz kişiyi bu uygulama ile takip edebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Konum takip uygulamasının bir başka bir avantajı ise telefonunuzu çalınma durumlarına karşı güvence altına almanıza imkan tanımasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*