Konum Takip Uygulaması

Ailenizin, arkadaşınızın ve sevdiklerinizin nerede olduğunu bilmek istiyorsanız numaradan konum takip programı tam size göre. Bu program güvenlik açısından oldukça avantaj sağlamaktadır.Çocuğunu okula gönderdiğinde tedirgin olan aileler için geliştirdiğimiz işlevsel program ile artık her şey daha kolay olacaktır. Çünkü program belirlenen konumların dışına çıkan telefon için uyarı alarmı göndermektedir. Programda belirlediğiniz konumlar haritada işaretlenebilir. Telefon belirlenen konumlardan uzaklaştığı anda uyarı gelmektedir.

 

Casus programı, firmalar için de önemli avantajlar sağlamaktadır. Çalışanlarına telefon veren firmalar aynı zamanda programı yükleyerek düzenli takip etmektedir. İş yerinden dışarı çıkan telefon için uyarı mesajı gelmektedir. Ayrıca program yalnızca yer tespit etmemektedir. Telefona gelen aramalar, mesajlar ve fotoğraflar da bu alandan takip edilebilir. Böylece telefonun amaç dışı kullanılıp kullanılmadığı saptanmaktadır. Programı mobil hattınıza yükleyerek anında tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Konum Bul Uygulamasının Avantajları

 

Herhangi bir sebeple bir numarayı takip etmek isteyenler için konum bulucu oldukça avantajlı bir programdır. Program birçok avantajı barındırıyor. İsterseniz uygulamamızı kendi telefonunuza yükleyerek şahsi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Telefonunuz çalındığı taktirde anında konum tespiti yaparak polise ihbar edebilirsiniz.Korunmaya ihtiyacı olan ya da merak ettiğiniz sevdiklerinizin harita üzerinde konumunu tespit edebilirsiniz. Uygulamayı yükleyerek çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Anında bildirimle belirlenen konumdan uzaklaşan telefonları haber veriyoruz. Anlık bildirim sistemimiz ile ailenizin güvenliğini sağlayın. Güvenilir ve tam fonksiyonlu uygulamamızın deneme sürümünü kullanarak işlevselliğini test edebilirsiniz.

 

Numaradan Konum Takip Uygulaması

 

Numaradan konum takip, belirlenen numarayı tespit etmek için kurulmamıştır. Nihai amaç belirlenen numaranın takıldığı telefonun nerede olduğunun tespitidir. Numaranın takip edilmesi için telefona konum takip programı yüklenmektedir. Firmamız bu noktada teknik destek hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz programda konum servis bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

Böylece çevre üyeleri hakkında da bilgi sahibi olmak mümkündür.

Konum bulucu yüklendikten sonra haritalar üzerinden coğrafyalar işaretlenmektedir. Ailenizin belirlenen konumdan dışarı çıkması halinde konum servis bildirimleri devreye girmektedir. Bildirim sistemimiz düzenli ve aktif olarak çalışmaktadır.

 

Uygulama açık olmasa dahi konum kullanılmaktadır. Gerçek zamanlı konum paylaşım uygulamasına abone olarak sevdiklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Çok fonksiyonlu uygula sayesinde tarama geçmişi, mms ve sms geçmişine de ulaşmak mümkündür.Abonelikler USD dolar üzerinden yapılmaktadır. Abonelik bitmeden önce 245 saat içinde kendiliğinden yenilenmektedir. Bu sebeple son 24 saat dilimine girmeden aboneliği iptal etmek istediğinizi mutlaka bildirmelisiniz. Abonelikler haftalık, 3 aylık ve 1 yıllık olarak yapılmaktadır. Dilerseniz otomatik yenilemeyi kapatarak yalnızca belirlediğiniz sürede abone olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*