Konum Takip Ve Bulucu Cihazlarımız

İnternet sitemizden, telefon ve Whatsapp üzerinden sipariş edebileceğiniz konum takip uygulamaları en özel fiyatlarla birlikte alıcıların beğenisine sunuluyor. Birçok teknik özelliği bünyesinde barındıran bu cihazların garanti süreleri 2 yıldan başlamaktadır.

 

Yedek parça temini ve onarım işlemleri de son derece pratiktir. Birçok farklı amaçla kullanılabilen konum bulucu seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ve özel paketleri ile birlikte gönderiyoruz. Cihazı satın almadan önce ürünü daha önce kullanıp memnun kalmış diğer alıcıların yorumlarını okuyabilir ve uygulama hakkında çok daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Konum Bulucularda Öne Çıkan Özellikler

 

Söz konusu uygulamalarında birden fazla dil seçeneği bulunmaktadır. Başta Türkçe olmak üzere isteğe ve tercihe bağlı olarak İngilizce, Almanca ve diğer tüm dünya dillerinde de aynı şekilde kullanılabilir. Çalınan telefonların nerede olduğunu öğrenmek için de ideal bir uygulamadır. Ya da belli bir yerde unutulan telefonların yerini saptamak için de kullanılabilir.

 

Toplamda 86, 8 MB boyutlarındaki konum bulucular telefonda çok az yer kaplar ve sorunsuz bir şekilde çalışır. 4 yaşından büyük olan herkes bu uygulamayı güvenli ve pratik bir şekilde telefonuna indirebilir. En önemli teknik özelliklerinden biri ise kapalı olduğu zamanlarda dahi söz konusu konumların kullanılabilir olmasıdır.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan konum takip uygulamaları için bizimle hem internet hem de telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Teknik yapılanma konusunda size istediğiniz desteği de sunuyoruz. Online destek hattımızı 7 / 24, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Diğer aile üyeleri ile birlikte toplamda 6 kişi aynı anda bu uygulamanın sunduğu avantajlardan faydalanabilir.

 

Konum Takip Cihazları ve Faydaları

 

O anda nerede olduğunu merak ettiğiniz herkesi konum ve numaralar üzerinden takip edebilirsiniz. Örneğin çocuklarının okulda ya da başka bir yerde olup olmadığını merak eden tüm ebeveynler bizden temin edecekleri bu uygulamayı istedikleri gibi kullanabilirler. Hem aylık hem de yıllık paketleri mevcuttur. Daha hesaplı ve kullanışlı olması nedeniyle yıllık olarak indirmeniz ve anında kullanmaya başlamanız da mümkündür.

 

Sevdiklerini güvende tutmak isteyen herkesin çok uygun fiyatlarla indirilebileceği numaradan konum takip uygulamaları Türkiye’nin her bölgesinde ve lokasyonunda kullanılabilir. Kısaca internetin bulunduğu ve telefonların çektiği her alanda rahatlıkla söz konusu numaraların takibini yapabilirsiniz.

 

Gerçek zamanlı uyarıları ile birlikte vakit kaybetmeden merak ettiğiniz kişilerin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aile üyelerinin pili azaldığında dahi özel alarm seçenekleri uygulamanın içeriğinde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*