Konum Takip

Yaşadığımız dünya üzerindeki bir çok insan değer verdiği kişilerin ne zaman nerede olduklarını bilmek ister. Bir çoğumuzun ailesi ve bu ailede ufak yaşta bireyler bulunmaktadır. Bunlardan bir çoğu okula gitmektedir. Bir çok çocuk okula yalnız başına gitmektedir. Okul çıkışında ise eve yalnız geldikleri için bir süre geç kaldığında hemen aileler çocuklarının nerede olduklarını merak ederler.

Ayrıca sadece küçük yaştaki çocuklar değil  büyük yaşta olup lise üniversite çağındaki çocuklarımız ise arkadaşlarıyla dışarıya çıktıkları  zaman akşam geç saatlerde eve gelmediklerinde onların nerede olduklarını merak ederiz.

Şirketimiz tarafından yeni üretilen bu  konum takip programı ile artık çocuklarımızın veya sevdiklerimizin geç kaldıklarında ve onların nerede olduklarını merak ettiğimizde bu programın konum bulucu özelliği ile kişilerin hangi mekanda olduklarını öğrene bileceksiniz. Peki bu program nasıl kullanırız.

Konum Bul

Bu program sadece merak ettiğiniz kişilerin yerini bulmaktan ziyade kaybolan veya çalınan telefonunuzun da yerini tespit edebilirsiniz. Yanına gittiniz bireyler o mekandan ayrıldıkları vakit siz konumlarının değiştiği ile ilgili mesaj gelmektedir. Programın bir diğer özelliği konum geçmişlerini kayıt altında tutmasıdır. Kişinin geçmişte gittiği bir konumu hafızasında saklaya bilmektedir.

Ayrıca karşı tarafın pili seviyesi çok düştüğü zaman bu size bildirim olarak gelmektedir. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise görselliği. Size konumu özel harita üzerinde gösterme ayrıcalığı sunmaktadır.

Ayrıca konum arama özelliği sayesinde istediğiniz konumları sisteme kaydederek çocuğuz veya başka biri o konuma geldiğinde size anlık mesaj olarak iletilmektedir. Program çok yüksek bir hafıza kaplamadığı için cihazınızda her hangi bir takılma veya donma söz konusu değildir. Program farklı ülkelerden on bir dil içermektedir.

Konum Bulma Ve Telefon Rehberi

Öncelikle bu programı kullanabilmeniz için takip ettiğiniz kişinin telefonunda da bu programın yüklü olması gerekmektedir. İlk yapmanız gereken şey numaradan konum bul özelliği taşımasından dolayı kendi telefonunuza bu programı indirip telefon numaranızla aktif hale getirmek. İkinci işlem ise çocuğunuzun veya konumunu öğrenmek istediğiniz kişinin telefonuna programı indirip kendi telefonunuzda ki numaraları programa bildirmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*