Lokasyon Bulmak

Yaşadığımız evrende belki de en çok değer verdiğimiz kişi ve kişiler çocuklarımız ve ailemizdir. Biz onların her an güvenliğinden sorumluyuz. Her çocuk gibi bizim çocuklarımız da parka, okula ve arkadaşları ile dışarı çıkmak ister. Çoğu aile çocuğunun başına bir iş gelmesi veya kaybolması korkusu yaşamaktadır.

Biz firma olarak çocukların veya değer verdikleri insanların dışarı çıktıklarında içlerinin rahat olması için  konum takip programı geliştirdik. Bir telefon uygulaması olan bu program her türlü avantaja sahiptir. Telefonunuzu bir yerde unutmanız, merak ettiğiniz birinin nerede olduğunu öğrenmek veya telefonunuzun bir kişi tarafından çalışması durumuna karşı çok kullanışlı bir programdır.

Günümüzde çok kalabalık şehirlerde gezerken bazen dalarız ve çocuğumuz kalabalığın arasında kaybolabilir. Bu programın  muhteşem görsel haritası sayesinde telaşa kapılmadan evladınızın nerede olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz.

Konum Bulucunun Avantajları 

Bu programın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi hızlı çalışan bir program olası sayesinde aradığınız kişinin konumunu size saniyeler içerisinde direk göstermektedir. Başka bir özelliğine değinmek gerekirse ailenizin nerede neler yaptığınızı bilmelerini istiyorsanız check-in özelliği sayesinde nerede olduğunuzu onlar sizi aramadan öğrenebilmekte ve yorum yapabilmektedirler.

Bu sizin için firmamızın ürettiği uygulama konum arama özelliği sayesinde daha önceden belirlediğiniz kişiler belirlediğiniz konumlara giriş yaptıklarında size anlık mesaj olarak bildirim yollamaktadır. Ayrıca sadece belirlediğiniz mekanlara girerken değil çıkarken de size anlık bildirim vermektedir.

Dünya çapında konum bulucu birçok program bulunmaktadır. Ancak bizim sizler için ürettiğimiz bu yazılımın birden çok avantajı bulunmaktadır. Bu yazılımın diğer bir özelliği karşı tarafın telefonunun pil seviyesini size bildirmektedir. Bunların dışında profil resmi değiştirme imkanı da sunmaktadır.

Konum Bulma Nasıl Çalışır?

Peki bu uygulama nasıl çalışmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken şeylerden bir tanesi bu uygulamayı kendi telefonunuza indirerek üye olmaktır. İkinci olarak uygulamayı indirip üye olduktan sonra numaradan konum bul özelliği nedeniyle konumunu öğrenmek istediğiniz kişinin telefonuna da bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Bu uygulamayı karşı tara indirdikten sonra kendi telefonunuzdan rehberinize kayıtlı olan numaraları senkronize etmeniz gerekmektedir. Senkronize işleminden sonra uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*