Modern Konum Takip Uygulaması

Yakınlarınızın nerede olduğunu merak ediyorsanız sizler için geliştirilmiş özel konum takip uygulamasını anında indirebilirsiniz. Hızlı indirme kalitesi ve güvenilir tespitleriyle ailenizin güvenliğini sağlamak mümkündür. Üstelik yalnızca güvenlik amacıyla değil pek çok avantajlı sebeple birlikte takip belirlenen cihazları takip etmek mümkündür.

İş yerinde personelinizin kullandığı cihazların belli noktaların dışına çıkmasını istemiyorsanız uygulamayı indirin. Belirlediğiniz noktaları işaretleyerek takibe alın. Uygulamayı takip ettiğiniz cihaza yüklemek gerekmektedir. Geliştirdiğimiz konum takip yazılımı dünyada tercih edilen profesyonel ve sistematik yazılımlar arasındadır. Uygulamamız geniş bir haritaya ve gerçek zamanlı sistematiğe sahiptir. Bu durum tercih edilme oranını yükseltmektedir.

Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayan Casus Yazılım

Uygulama, kontrol edilebilir bir sisteme sahiptir. Sevdiklerinizi merak ediyor ve onları takip etmek istiyorsanız uygulamayı deneyebilirsiniz. Birçok ebeveyn çocukları için endişelense de çözüm bulmakta zorlanmaktadır. Bu amaçla geliştirdiğimiz konum bulucu kaliteli uygulama ile çözümü cihazınıza kadar getirdik.

Tek yapmanız gereken çocuğunuzun akıllı cihazına uygulamayı indirmek olacaktır. Dilerseniz deneme sürümünden faydalanarak uygulamayı test edebilir, işinizi görüp görmediğini kontrol edebilirsiniz. Arkadaşınız, çocuğunuz ya da ailenizden biri belirttiğiniz konumdan ayrıldığında telefonunuza bildirim gelmektedir. Gelen uyarı mesajı ile birlikte gerekirse anında önlem alabilirsiniz.

Konum Takip Uygulaması Avantajları 

Uygulama dünyada adından söz ettiren bir yazılıma sahiptir. Kullanımı oldukça basittir. Gerektiği taktirde teknik destek hizmeti sunulmaktadır. Anlık bildirim sistemi sayesinde güvenilirliği oldukça yüksektir. Ailenizin bütün gün bulunduğu konumdan ayrılıp ayrılmadığını tek bir harita üzerinden gözlemlemek mümkündür.

Yazılım hırsızlık olayları için de önemli çözüm yoludur. Cihazınız kaybolduğu taktirde uygulama mevcutsa anında yer tespiti yapılmakta ve emniyete bildirilmektedir. Böylece kaybettiğiniz cihazınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Telefona yüklenen uygulamada numaradan konum bul sistemi devreye sokulmaktadır.

Uygulama için Chek in mesaj bölümü mevcuttur. Bu noktaya güvende olduğunuzu belirten mesajlar bırakmak mümkündür. Yer geçmişi hafızasına sahiptir. Bu durum gidilen yerlerin listesini çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun için konum arama sekmesinde faydalanabilirsiniz. Bildirimler ile üstün güvenlik sağlayabilir, huzurlu ve güvenli bir gün geçirebilirsiniz. Uygulamayı anında indirerek aylık, yıllık ya da haftalık abone olabilirsiniz. Uygulama yurt dışı haritalama için de geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*