Profesyonel Konum Takip Yazılımı

Telefona profesyonel bir casus yazılım yükleyerek numara üzerinden telefonu kullanan kişinin konumunu bulmak mümkündür. Bu noktada geliştirdiğimiz konum takip yazılımı işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle şirket telefonunu çalışanlarına veren firmalar için geliştirdiğimiz casus yazılımlar sosyal hayatta da birçok kişinin işini görmektedir.

 

Başka bir telefonu takip etme gerekliliğinin ortaya çıktığı durumlarda konum bulucu cihaz devreye girmektedir. Örneğin okula giden çocuğunuzun güvenliği için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çocuğunuzun bulunduğu yeri, nerede takıldığını, hangi istikamete doğru yol aldığını bulmak artık çok zor değildir. Profesyonel yazılım firması olarak güvenliğiniz için en iyisini tasarladık. Kaliteli yazılım hizmetini ayağınıza kadar getirdik.

 

Numaradan Konum Takip Etme

 

Numaradan konum takip programı başkasına ait olan numarayı bulmak için çalışmaz. Geliştirdiğimiz program öncelikle numara sahibinin nerede bulunduğunu, hangi konumda yer aldığını ispat etmektedir. Bu program için öncelikle takip edilecek olan numaranın bulunduğu telefona casus yazılım yüklenmektedir. Firmamız yükleme işlemi ve işlem sonrası için teknik destek hizmeti vermektedir. Herhangi bir arıza ve problem yaşandığı taktirde sorumluluk kabul etmektedir.

 

Casus yazılım programı, öncelikle deneme uygulaması vermektedir. Kısa süreli deneme aşamasında kişiler programın, ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığı test etmektedir. Bu test aşamasından sonra ise gerekli karar verilmektedir. Bu sebeple firmamız müşterilerine güven vermektedir.

 

Konum bilgisi istenen telefona program yüklenmelidir. Bu aşamadan sonra harita üzerinde ilgili konumlar işaretlenmelidir. Böylece haritadan takip ederek bu konumlardan hangisinde yer aldığı ve bu alanlardan ne kadar uzaklaşıldığı tespit edilmektedir.

 

Konum Bulma Uygulaması Nasıl Çalışmaktadır?

 

Belirlemiş olduğunuz telefonun yazılımına numaradan konum takip programı yükleyerek takipte bulunabilirsiniz. İşlem oldukça basit ve avantajlıdır. Uygulamayı kullanan müşteriler genellikle olumlu dönüt vermektedir. Deneme sürümünden faydalananlar ise deneme süresi bitince programı satın almaktadır. Telefon android ya da iphone ise farklı işlemler yapılmaktadır. Yani uygulamanın çalışma stili işletim sistemine göre değişmektedir.

 

Android telefonlarda herhangi bir işletim sistemine ve ek yazılıma gerek duyulmaz. Uygulama indirildikten sonra anında çalışmaya başlar. Ancak apple store telefonlarda jailbreak işlemi zorunludur. Jailbreak yapılmadığı taktirde konum takibinin yapılması daha zorlaşacaktır.

 

Telefonun bulunması gereken coğrafyalar haritada işaretlenir. İşaretli alanlardan telefon uzaklaşırsa alarm sistemi ile uyarı gelmektedir. Uygulamada harita üzerinde ya yasaklı bölgeler ya da telefonun bulunması gerekli olan bölgeler işaretlenmelidir.

 

Uygulama sorunsuz ve aktif olarak çalışmaktadır. İşlevi oldukça yüksek ve kullanışlıdır. Firmamız tarafından geliştirilen casus yazılım yalnızca konum tespit etmez. Sms, Mms ve tarayıcı geçmişine bakılabilir. Bununla birlikte fotoğraflar ve videolar kontrol edilebilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*