Telefon Numarası ile Konum Takip

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte en çok kullanılan özelliklerden biri konum takip fonksiyonudur. Birçok uygulama satış noktasında konum takip programları sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada GSM ile numara üzerinden konum takibi ve GPS üzerinden takip sistemi uygulanmaktadır. Uygulamamız uydu sistemi üzerinden yaptığı aramalarla konum takibi sağlamaktadır. Sizlerde bilhassa çocuklarınızın yakın takip ve güvenliği açısından bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin her an nerede olduklarını daha iyi takip etme şansına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri Nelerdir

Uygulamamız başlıca iki faktör üzerinden çalışmaktadır. Bu noktada ilk olarak numaradan konum takip sistemi üzerinden konum tespiti yapılmakta ve sonrasında GPS üzerinden konum takip etme işlemi yürütülmektedir.

Telefon numarası üzerinden konum tespitlerinde uygulamaya girerek takip etmek istediğiniz telefon numarası yazılmakta ve sonrasında bu telefonla uydu üzerinden sahte aramalar yardımıyla konum takibi başlatılmaktadır. Yine GPS üzerinden kişinin konumu takip edilerek bu kimsenin nerede olduğu böylelikle anlaşılmış olmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın ve yaşlı ebeveynlerinizin gittiği en son yolları dahi görebilme şansımız bulunmaktadır.

Uygulamanın Faydaları Nelerdir

Uygulama sayesinde çocuklarınızın ya da çeşitli yakınlarınızın nerede olduklarını ve güvende olup olmadıklarını kolayca anlayabilmeniz mümkündür. Bu sayede konum bulucu ile çocuğunuzun yerini tespit etmek dışında sizin için güvenli olmayan bir bölgeye giriş yaptığında ya da kendisine ulaşamadığımız da en son nerede olduğunu hakkında bilgi sahibi olabilmek mümkündür. Bu anlamda uygulama çocuklarımız açısından yine kritik durumlarda sizler için de önemli bir tedbir olarak kullanabilmektedir.

Sizlerde bu uygulama vasıtasıyla sevdiklerinizin nerede olduklarını her an takip edebilir ve onların güvenliği açısından endişelerinizi giderme şansına sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*